ISTA Szkoła Tańca Irlandzkiego
ISTA Feis in Cracow 2008
ISTA Feis in Cracow 2008
Nauka

Zajęcia w roku 2017/2018


W tym roku szkolnym zajęcia rozpoczynamy w październiku!
» Grafik zajęć w Warszawie
» Grafik zajęć w Trójmieście

Co trzeba wiedzieć?

Przed zapisaniem się na zajęcia przeczytajcie poradnik, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania dotyczące nauki tańca, wymagań i organizacji zajęć.

W jakich miastach działamy?

Regularne, cotygodniowe kursy tańca prowadzimy w Warszawie i Trójmieście. W innych miastach Polski prowadzimy krótsze cykle warsztatów, współpracujemy też z grupami tanecznymi.

Regularne kursy tańca irlandzkiego

ISTA Szkoła Tańca oferuje regularne kursy tańca dla młodzieży i dorosłych (spotkania cotygodniowe lub dwa razy na tydzień). Zajęcia taneczne prowadzone są na wielu poziomach zaawansowania i odbywają się w grupach o takiej liczebności, by każdy uczestnik czuł się swobodnie i by nauka tańca była przyjemnością. Uczestnicy naszych kursów mają również możliwość rozwijania swoich zainteresowań tanecznych i brania udziału w wielu ciekawych imprezach, takich jak pokazy tańca, zabawy i wieczory taneczne, koncerty, dodatkowe warsztaty.

Regularne warsztaty

W miastach, gdzie nie prowadzimy regularnych kursów, nasi instruktorzy mogą uczyć chętnych przyjeżdzając raz na miesiąc lub raz na dwa tygodnie i prowadząc intensywną naukę tańca. Zajęcia takie najczęściej odbywają się w weekendy i trwają kilka godzin, więc ilość przekazywanego materiału jest zbliżona do kursów cotygodniowych. Możemy prowadzić je jako otwarte kursy lub jako zajęcia dla zamkniętych grup tanecznych czy grup znajomych. Obecnie zajęcia takie prowadzimy w kilku miastach Polski.

Jednorazowe warsztaty weekendowe

Intensywne warsztaty weekendowe ISTA kierowane są do osób na poziomie zupełnie początkującym jak i zaawansowanym, które pragną zapoznać się z danym rodzajem tańca bądź udoskonalić swoje umiejętności taneczne. Czas trwania warsztatów wynosi od 3 do 12 godzin. Zajęcia prowadzą zarówno instruktorzy szkoły ISTA, jak i współpracujący z nami goście zagraniczni o wybitnych osiągnięciach w dziedzinie tańca irlandzkiego lub szkockiego.

Warsztaty na zamówienie

Grupom tanecznym, instytucjom (szkołom, ośrodkom kultury) oraz osobom indywidualnym, które pragną uczyć się tańca w swoim mieście proponujemy "warsztaty na zamówienie" - w wybranym przez Państwa terminie i miejscu zajęcia poprowadzi nasz instruktor, zarówno gdy pragniecie Państwo, by zajęcia miały charakter zamknięty, jak i w sytuacjach, gdy planujecie Państwo warsztaty, na które zapraszacie wszystkich chętnych.

do góry